#1 2020-08-21 19:15:26

Ara

Gość

Ara

Identyfikator: Shugoku.8249

Nick: Ara Noves

Co do poznania istnienia gildii, dawno temu (sześć miesięcy, może nie tak dawno~) zaczęłam grać w GW2. Podczas maksowania mapy napotkałam misję gildijną, więc zaczęłam szukać gildii. Holy Inquisition napotkałam na jakimś forum z różnymi gildiami grającymi w GW2. Lecz było dla mnie wtedy za wcześnie, bo w końcu jaka duża gildia przyjmie żółtodzioba, który ma dopiero jedną postać na ok. 20 lvl? I w ten sposób po tych 6 miesiącach i dołączeniu do dwóch gildii liczących poniżej 10 osób i nieaktywnych od 1 tygodnia do nawet 3 miesięcy, skapnęłam się że nie mam z kim grać w grę MULTIPLAYER. Trochę smutne...

Dlaczego chcę dołączyć? - Jestem samotna. Zresztą nie wchodzę często na WvW ani PvP, bo nie mam z kim. (roleplay nie jest taki zły, z jumping puzzles~ ulubione)

Mam 17 lat, za pół roku pełnoletnia. Chodzę do liceum i będę w klasie maturalnej, więc moje godziny grania się uszczuplą, ale to nie będzie dużym problemem. Najbardziej aktywna jestem do końca wakacji i w weekendy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgseriale.pun.pl www.elitserien.pun.pl www.royal.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl www.managerzuzlowy2010.pun.pl