#1 2013-07-19 20:02:11

czechu

[HI] Member

Zarejestrowany: 2013-07-16
Punktów :   

czechu

No i w końcu udało się na forum dostać ;]

Identyfikator: czechu.5471

Nick: Snow Wolf (mam nadzieję że dobrze zrozumiałem i chodziło o nick w grze)

Dowiedzieć to się dowiedziałem przypadkiem praktycznie w ostatni dzień możliwości pogrania w loch z Sky Pirates i po prostu napisałem na czacie w grze że szukam z kolegami kogoś kto bym na tym lochu i nas jakby co poprowadzi - odezwał się Lex Luksor , zaprosił na TS'a i rozmowa o goldii sama się potoczyła.

Nawet przed dodaniem nagród za AP chciałem przejść choć raz wszystkie ścieżki i wszystkie lochy - obecna gildia nie może tego zapewnić (mała ilość osób, mało czasu) - oczywiście też zachęca mnie opcja misji gildyjnych bo na żadnych jeszcze nie byłem (jedynie treningi przeszedłem). Widziałem że też macie TS'a z gildią BT War co też będzie skutkowało podnoszenie wiedzy i doświadczenia na temat WWW, Co do PvP to rzadko bywam i głównie jestem tam z powodu zrobienia monthly.

Mam 25 lat, magistekę zawiesiłem jak na razie, pracuję przez co do gry zasiadam w większości przypadków wieczorami
Na TS'e bede się pojawiał (czasem pewnie wegetował jedynie jaki robię crafty albo biję czampiona)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ble.pun.pl www.audi-olecko.pun.pl www.gorzowbgir.pun.pl www.etiiiiiiiiii.pun.pl www.uziwamp.pun.pl