#1 2013-03-19 21:37:32

 Shantel

Administrator

46271908
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2013-01-30
Punktów :   

Regulamin Gildii

REGULAMIN GILDII:
1. Każdy gracz będący w Gildii ma prawo do organizowania dungów/party.
2. W Gildii obowiązuję reprezentowanie swojej Gildii.
3. Gildia posiada polski między gildyjny sojusz.
4. Sojusz przede wszystkim polega na WvW.
5. W przypadku sojuszu gracz posiada możliwość reprezentowania Gildii sojuszu na WvW, bądź innych celach.
6. Gracz może reprezentować Gildie inną od [HI] tylko wtedy kiedy będzie to uzasadnione i zaakceptowane przez członków Gildii, oraz liderów/kadre [HI].
7. Gracz, który będzie psuć atmosferę panującą w Gildii będzie zagrożony wyrzuceniem z Gildii.
8. Długotrwała nieobecność gracza bez zapowiedzi będzie zagrożona wyrzuceniem z Gildii.

GILDYJNE RANGI:
Święty Inkwizytor - Jest to świętość sama w sobie. Ranga przeznaczona dla Liderów Gildii z pełnymi uprawnieniami, odpowiedzialna za Gildie i jej członków, zobowiązana do udzielania pomocy w każdej sprawie.
Inkwizytor - Ranga typowa dla zastępcy z pełnymi uprawnieniami, odpowiedzialna za Gildie i jej członków, zobowiązana do udzielania pomocy w każdej sprawie.
Rada Świętych - Ranga pełniąca funkcje administracyjną z niepełnymi uprawnieniami, odpowiedzialna za Gildie i jej członków, zobowiązana do udzielania pomocy w każdej sprawie.
Mistrz Walki - Ranga przeznaczona dla członków aktywnych, wybitnie udzielających się, pomagających i mających pojęcie o grze w stopniu zaawansowanym. Uprawnienia: przejmowanie fortyfikacji WvW, aktywowanie gildyjnych bufów, wkładanie i wyciąganie fantów z "Stash" i "Trove" Depozytu, możliwość noszenia emblematu gildyjnego.
Łowca Demonów - Ranga przeznaczona dla członków aktywnych, udzielających się, pomagających i mających pojęcie o grze w stopniu średnim. Uprawnienia: aktywowanie gildyjnych bufów, wkładanie i wyciąganie fantów z "Stash" i "Trove" Depozytu, możliwość noszenia emblematu gildyjnego.
Posłaniec Wiary - Ranga przeznaczona dla członków aktywnych, udzielających się i mających pojęcie o grze w stopniu podstawowym. Uprawnienia: wkładanie i wyciąganie fantów z "Strash" Depozytu, wkładanie fantów do "Trove" Depozytu, możliwość noszenia emblematu gildyjnego.
Nawrócona Dusza - Ranga przeznaczona dla nowo przyjętych graczy. Obowiązuje ich okres próbny 7 dni. Uprawnienia: możliwość noszenia emblematu gildyjnego.
Zagubiona Dusza - Ranga przeznaczona dla graczy nieobecnych jednak wcześniej aktywnie udzielających się, bądź zagrożonych wyrzuceniem z Gildii. Ranga nie posiada żadnych uprawnień.
Wybraniec - Ranga przeznaczona dla gości Gildii, nie posiadająca żadnych uprawnień.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
weit hack co to jest jak niesmialy chlopak ma poznac dziewczyne koncerty 30 second w polsce rospisana dieta na mase dla 85 kg www.falubazogame.pun.pl